Vitajte vo svete Tlače Grafiky Reklamy

Spoločnosť COLORgrafik, spol. s r.o. Vám už 9 rokov prináša profesionálne, kvalitné a rýchle služby. 

Roky skúseností a neustálych investícii do inovatívnych pokročilých technológií radia spoločnosť COLORgrafik medzi Vašich spoľahlivých partnerov pre Vašu tlač, grafiku s vysokou kvalitou spracovania. 

Veľkoformátová tlač

Veľkoformátová tlač

Máte možnosť u nás tlačiť ako aj interiérové, tak exteriérové aplikácie. Tlačíme do šírky 1,6 m na banner, papier, fóliu, PVC dosku, tapety a iné. Bannery vyrábame aj väčšie ako je šírka 1,6m.

Hárková tlač a kopírovanie

Hárková tlač a kopírovanie

Ponúkame Vám farebnú a čiernobielu, vysokokvalitnú hárkovú tlač do formátu SRA3 (450x330mm). Vďaka digitálnej technológií tlače Vám ponúkame krátke doby dodania ako pri malých, tak aj veľkých objemoch tlače. Samozrejmosťou je finalizácia tlače.

Grafické práce

Grafické práce

Ponúkame Vám pomocnú ruku našich grafikov pri realizácií Vašich tlačovín alebo grafických prác. Vďaka nej Vaše materiáli nadobudnú profesionálny vzhľad.

Diplomové práce

Diplomové práce

Spoločnosť COLORgrafik, spol. s r.o. Vám ponúka ako jedno z mála v našom meste výrobu diplomových prác aj na počkanie. Na výber máte 4 farby dosiek (čierna, modrá, zelená, červená) a 2 farby zlatenia (zlatá, strieborná). Pre informácie ohľadne výroby prác na počkanie sa prosím informujte telefonicky na pobočke.

Reklamné predmety

Reklamné predmety

Spoločnosť COLORgrafik, spol. s r.o. má pre Vás širokú ponuku reklamných predmetov ako sú textil, USB, perá, ceruzky, kľúčenky, odznaky, dáždniky, atď. Pre bližšie informácie ohľadne reklamných predmetov nás kontaktujte na prevádzke spoločnosti.

Kalendáre

Kalendáre

Ponúkame Vám výrobu kalendárov ako malých, tak aj veľkých objemoch tlače. V ponuke máme nástenné kalendáre formátu A4 a A3 (13 stranné), plagátové kalendáre od formátu A4 po A0 (jednostranné) a vizitkové kalendáre 90x50mm (obojstranné).

Pečiatky

Pečiatky

Ponúkame Vám kompletný sortiment pečiatok od spoločnosti COLOP. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na pobočke.

Obrazy

Obrazy

Ponúkame Vám výrobu obrazov na plátne natiahnutých na ráme. V rozmeroch od 30x30cm do 120x100cm. V prípade potreby väčších obrazov sa prosím informujte na pobočke.

KONTAKT

Otváracie hodiny:
Pondelok až Piatok od 10:00 do 16:00. 

Od 1. Júla do 31. Augusta otvorené Pondelok až Piatok od 10:00 do 16:00. Počas štátnych sviatkov je prevádzka zatvorená.

Adresa

Československej armády 18, 974 01, Banská Bystrica

Telefón: 0949 345 080

Email: dtp_bb@colorgrafik.sk