KDE SA KVALITA STRETÁVA S RÝCHLOSŤOU

HÁRKOVÁ TLAČ NA VYSOKEJ ÚROVNI

Zvoľte si z našej širokej ponuky papierov ľahkých 80g až po pevných 350g. Ponúkame kancelárske, lesklé, pololesklé papiere pre dokonalý vzhľad vášho projektu.

Bez ohľadu na to, či potrebujete vizitky, plagáty, časopisy, knižky alebo kalendáre, zabezpečíme vám expresnú a dokonalú tlač do formátu SRA3 | 320 x 450mm.

VÁŠ VEĽKÝ NÁPAD – NAŠA VELKÁ TLAČ

VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ, KTORÁ ZAUJME Z DIAĽKY!

VEĽKOFORMÁTOVÁ TLAČ A PRECÍZNE REZANIE V JEDNOM! Pripravte sa na tlač a výrez, ktoré prekračujú bežné hranice. S našou technológiou tlačíme až do šírky 1600mm a naše plotre dokážu aj precízne vyrezávať, čo vašim projektom dodáva ešte viac možností.

ODOLNÁ PROTI VŠETKÝM VÝZVAM Naše výtlačky a výrezy sú pripravené čeliť poveternostným podmienkam a skvelo sa hodia na autá, výklady a iné rovné plochy.

ŠIROKÁ ŠKÁLA MATERIÁLOV Od klasického papiera, cez fóliu a banner, až po umenie na plátne – máme to všetko!

Preneste svoje nápady do veľkých rozmerov a unikátnych tvarov s našou tlačou a rezaním!

KREATIVITA BEZ OBMEDZENÍ

UV TLAČ - KDE PREDMETY OŽÍVAJÚ FARBOU

Preneste svoje dizajny priamo na predmety s našou revolučnou UV tlačou. Od plochých materiálov až po trojrozmerné objekty – vaše nápady môžu žiariť na akomkoľvek povrchu.

OKAMŽITÉ VYTVRDZOVANIE Vďaka UV technológii je vaša tlač okamžite suchá, odolná a pripravená na ďalšie použitie.

NEOBMEDZENÁ KREATIVITA | Zaujímavá tlač nie je len farebná ale aj biela farba a lak. Potlačíme takmer akýkoľvek materiál alebo objekt a premenujte ho na unikátne dielo.

Vaše predmety sa stanú plátnom s našou inovatívnou UV tlačou!

NECHAJTE SVOJE TRIČKO HOVORIŤ ZA VÁS

TRANSFORMUJTE SVOJ TEXTIL S NAMI!

OŽIVTE SVOJ TEXTIL JEDINEČNÝMI DIZAJNMI! S našou špecializovanou tlačou môžete transformovať bežné kusy oblečenia alebo textílie na personalizované klenoty. Ať už ide o trička, tašky alebo iný textil, vaše vizuály budú žiariť v dokonalých farbách. Personalizujte a zvýraznite svoj štýl alebo značku s našou potlačou textilu.

TELEFÓN

+421 949 345 080

E-MAIL

colorgrafikbb@gmail.com

dtp_bb@colorgrafik.sk

PONDELOK AŽ PIATOK

10:00 – 16:00